YURTİÇİ İNSANİ YARDIM
20
page-template-default,page,page-id-20,bridge-core-1.0.5,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

YURTİÇİ İNSANİ YARDIM

EV KURULUMU

EV KURULUMU: ÜLKEMİZE SIĞINAN PEK ÇOK MÜLTECİNİN YAŞAMLARINI DEVAM ETTİREBİLMELERİ İÇİN, TEMEL İHTİYAÇLAR OLAN GIDA, BARINMA VE TEMİZLİK İHTİYAÇLARINI GİDERMEYE ÇALIŞIYORUZ. DURUM TESPİTİ ADINA AİLELERİMİZ ZİYARET EDİLEREK EDİNİLEN BİLGİLERE GÖRE İHTİYAÇLAR KARŞILANMAKTADIR.

AŞEVİ

AŞEVİ: BÜNYEMİZDE BULUNAN İHSAN SUCU AŞEVİNDE HERGÜN YÜZLERCE İNSANA 2002 YILINDAN BUYANA HİZMET VERİLMEKTEDİR. AŞEVİMİZ, MUHTAÇ AİLELERİ TESPİT EDİP GEREKLİ EVRAKLARINI TAMAMLAYARAK GIDA İHTİYAÇLARINI GİDERMEKTEDİR.

BAYRAM

ÇOCUKLARA BAYRAMLIK VE OYUNCAK DAĞITIMI: MÜBAREK GÜN VE AYLARDA DURUMU OLMAYAN AİLELERİMİZİN ÇOCULARINA VE YETİM- ÖKSÜZ KARDEŞLERİMİZE BAĞIŞÇILARIMIZIN BÜYÜK DESTEĞİYLE KIYAFET VE OYUNCAK DAĞITIMI YAPILMAKTADIR.

İFTAR

İFTAR YEMEKLERİ: MÜLTECİ SIĞINMACI VE DURUMU OLMAYAN AİLELERİMİZE RAMAZAN AYI İÇERİSİNDE GÖNÜLLÜ ARKADAŞLARIMIZ VE BAĞIŞÇILARIMIZLA PAYLAŞMANIN VE BEREKETİN AYI OLAN RAMAZAN’ DA İFTAR ORGANİZASYONLARI DÜZENLDİK.

KUMANYA VE ERZAK

KUMANYA VE ERZAK DAĞITIMI: İHTİYAÇ SAHİBİ İNSANLARA ULAŞTIRILMAK ÜZERE TEMEL GIDA VE SAĞLIK MADDELERİNİN, RAMAZAN AYI VE DİĞER AYLARDA GEREKLİ ORGANİZASYON DÜZENLENEREK, DAĞITIMI YAPILMAKTADIR. HER YIL BİNLERCE AİLEYE KUMANYA VE ERZAK YARDIMI ULAŞTIRILMAKTADIR.